Newsletter


E-mail marketing automation powered by FreshMail


Kategorie
 
Torby męskie

Współcześnie coraz większa liczba mężczyzn decyduje się na zakup funkcjonalnej torby, która pomieści portfel, klucze, telefon i różne dokumenty. Czasami panowie wybierają także torby skórzane męskie, które będą idealne do pracy biurowej. Każdy mężczyzna, któremu zależy na wygodzie i funkcjonalności, może znaleźć na rynku szeroki wybór aktówek, listonoszek, toreb na laptopa.

Męskie torby skórzane: czym się kierować przy wyborze?

Przede wszystkim każdy mężczyzna, który poszukuje torby, powinien odpowiedzieć sobie na kilka pytań, tj. gdzie będzie nosił torbę, jaka powinna być jej pojemność, ile kieszeni powinna mieć torba. Mężczyzna, który chce nosić w torbie laptopa, musi wybrać odpowiedni rozmiar, dopasowany do rozmiaru przenośnego komputera. Ponadto, taka torba powinna mieć kilka kieszonek zapinanych na zamek, ponieważ jest wtedy bardziej funkcjonalna. Przegrody lub kieszenie pozwalają na zachowanie porządku w torbie. Dobrze także, aby niektóre kieszenie byłī mniejsze, dzięki czemu możliwe jest szybkie znalezienie długopisu lub karteczki z zapiskami. Męskie torby skórzane mogą być także postrzegane jako akcesorium, dodatek do całego stroju. Panowie, którzy pełnią reprezentatywną rolę w danej firmie, mogą zdecydować się na bardzo elegancką torbę, która będzie świadczyła o klasie, elegancji i statusie społecznym. Przy wyborze torby, mężczyzna powinien kierować się także dobrej klasy skórą, najlepiej naturalną, która jest bardziej trwała niż skóra ekologiczna. Jednym z najczęściej wybieranych modeli męskich toreb jest listonoszka, która mieści nie tylko portfel i klucze, ale także dokumenty.

Pięć najważniejszych charakterystyk torby idealnej

Torby skórzane męskie powinny mieć następujące cechy:
- wygoda i funkcjonalność,
- skóra naturalna, ze szwami dobrej jakości (nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz torby),
- pojemna,
- elegancka, zwłaszcza jeśli mężczyzna ma zamiar nosić ją do pracy lub na spotkania biznesowe,
- z wewnętrznymi komorami lub kieszeniami


Jeśli chodzi o kolor, to jest to oczywiście sprawa indywidualna. Ważne jest jednak, aby kolor był raczej stonowany i pasował do całej stylizacji mężczyzny. Najlepiej postrzegane w świecie biznesu są kolory takie jak czarny, szary, granatowy i brązowy. Natomiast jeżeli w pracy nie ma obowiązującego sztywnego dress codu, mężczyźni mogą zdecydować się na listonoszkę lub torbę sportową. Wybierając torbę dobrze jest także zwrócić na jej jakość oraz trwałość. Niezależnie od konkretnego modelu dobrze jest więc sprawdzić, czy uchwyt lub pasek od torby, jest solidny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl